Göztepe Konutları'nın inşaatında sona gelindi!


Açıklama: Komyapı Sille’de bin 500 konutluk yeni bir yaşam alanı hayata geçiriliyor. Bera Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketi Komyapı’nın yeni projesi Göztepe Konutları'nda inşaat tüm hızıyla devam ediyor.
Kategori: EMLAK HABER
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2017
Geçerli Tarih: 12 Aralık 2017, 07:14
Site: KONYA ŞEHİR PORTALI
URL: http://www.konyaburda.com/haber_detay.asp?haberID=655Komyapı Sille’de bin 500 konutluk yeni bir yaşam alanı hayata geçiriliyor. Bera Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketi Komyapı’nın yeni projesi Göztepe Konutları'nda inşaat tüm hızıyla devam ediyor.  Sille’nin tarihi mekanları ile iç içe ve şehrin eşsiz manzarasına hakim olan Göztepe Konutları’nda birinci etap inşaat çalışmalarında artık sona yaklaşıldı. Toplam 474 daireden oluşan birinci etabın 2018’in ilk yarısında tamamlanacağı açıklandı.


Göztepe Konutları ilk etabının toplam 30 bin metrekarelik yeşil alanı ile dikkat çektiğini belirten Komyapı Genel Müdür Yardımcısı Mensuri Seher, projenin yeni çevre yoluna yakınlığıyla da ön plana çıktığını kaydetti. Seher, bölgenin Konya’nın yeni cazibe merkezi olacağını dile getirdi. Konyalıların büyük ilgi gösterdiği ve satışların sürdüğü 474 dairelik Göztepe Konutları birinci etabında son 50 dairenin sahiplerini beklediği ifade edildi.


Milliyet