KONYA ŞEHİR PORTALI
Konya’da Spor Altyapısını Geliştirmek İçin Çalışıyoruz

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya Milletvekili Muhammet Uğur Kaleli ve AK Parti İl Başkanı Musa Arat ile birlikte Konyaspor’da Olağan Genel Kurul’da yeniden göreve seçilen Başkan Ahmet Şan ve yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Konyaspor’un ve yöneticilerinin her zaman erdemli ve spor ahlakına yakışır bir şekilde yola devam ettiklerini, Konya’yı mahçup etmediklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, dünden bugüne yöneticilik yapan herkese teşekkür etti.

Konya’da yöneticiler olarak amaçlarının sürdürülebilir başarıyı ve kurumsal altyapıyı oluşturmak olduğunu kaydeden Başkan Akyürek, “Geçmişe dönüp baktığımızda bugünlere gelmek bir hayal gibiydi. Hem sporcuların imkanları, hem stadyumumuz, antrenman sahalarımız, hem de sportif başarı açısından ciddi mesafeler aldık ama daha almamız gereken mesafeler var. Konyaspor’da oluşan bu yapının daha da güçlendirilerek Konya’da sporun bir Avrupa markası haline gelmesini sağlamalıyız” dedi.

Belediyeler olarak her alanda altyapının güçlendirilmesi çalışmalarını yürüttüklerinin altını çizen Başkan Akyürek, Konyaspor’un yanında olduklarını ve destekçisi olmaya devam edeceklerini ifade etti.

AK Parti İl Başkanı Musa Arat, ülkemizin geçtiği süreçte futbolun ülkeyi birleştiren önemli unsurlardan bir tanesi olduğunu belirterek, Konyaspor’un onurlu ve örnek duruşunun ülkeye yayılmasını ve örnek olmasını temenni etti.

AK Parti Konya Milletvekili Muhammet Uğur Kaleli, Konya’yı Konya yapan en önemli özelliklerden birinin şehrin birlikte hareket etmesi olduğunu belirterek, son 14 yıldaki siyasi istikrar ile ülkemizde ve şehrimizde önemli hizmetler hayata geçtiğini söyledi. Konya’nın sporu, ekonomisi ve siyaseti ile tarihteki güçlü günlerine döneceğine inandığını kaydeden Kaleli, yeni yönetimi tebrik ederek, geçmişten günümüze kulübe hizmet veren herkese teşekkür etti.

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan da, Konyaspor’u ulusalda ve uluslararası spor arenasında en güzel şekilde temsil etmeye çalıştıklarını söyleyerek, “Bu bir bayrak yarışıdır. Genel kurulda biz devam ettik ama inşallah bundan sonra gelecek nesillere iyi bir Konyaspor bırakırız, onlar da devam ettirirler. Gelinen bu yapıyı korumak, daha da ileriye götürmek lazım” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Kulüp Başkanı Ahmet Şan, AK Parti Konya Milletvekili Muhammet Uğur Kaleli, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve AK Parti İl Başkanı Musa Arat’a forma hediye etti. |  Bu haber 624 defa okunmuştur.


Haber  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Direniş Karatay’ filminin çekimleri tamamlandı

Direniş Karatay’ filminin çekimleri tamamlandı Anadolu Selçuklu Devleti’ni yıkmak için yola çıkan Moğollar ile devleti korumak için savaşan Celalettin Karatay ve ...

Dev Sanatçılar 332+ ile Konyada...

Dev Sanatçılar 332+ ile Konyada... 13 Ekim Cuma, Bülent Ersoy 14 Ekim Cumartesi!

Bakanlık camilere standart getiriyor!

Bakanlık camilere standart getiriyor! Diyanet İşleri Başkanlığı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı camilere standart getiriyor. Yeni camiler, kadınlar, çoc...

Club Audi Konya Grubu başsağlığı ziyaretinde

Club Audi Konya Grubu başsağlığı ziyaretinde Bizde şehidimize tekrar Allah’tan rahmet diliyoruz.

Oyuncuların yeni gözdesi: PlayStation 4 Pro!

Oyuncuların yeni gözdesi: PlayStation 4 Pro! 4K oyun deneyimi için geliştirilen, piyasanın en güçlü konsolu olan PlayStation 4 Pro, özelliklerine göre uygun fiy...

Galaxy S7 sahibinin elinde patladı.

Galaxy S7 sahibinin elinde patladı. Sahibinin elinde patlayan Samsung Galaxy S7, ikinci ve üçüncü derece yanıklara neden oldu.
AHMET IŞIK AHMET IŞIK
Emlak Yasa Tasarısı Şekilleniyor.
ZELİHA ERSOY ELBASAN ZELİHA ERSOY ELBASAN
Elektronik Ehliyet Sınavı E-Sinav nedir?
BÜLENT ARSLAN BÜLENT ARSLAN
Chobani’nin Kurucusu ve CEO’su Hamdi Ulukaya

  •  
  •  

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

KONYAM EĞLENCE

Sinema
  Tiyatro
   
Şehir Turu
      Canlı Yayın
        Konya İmar

Tüm fotoğraflar

ECDAT PARKI

ECDAT PARKI

ŞEHR-İ FULYA

ŞEHR-İ FULYA

LALELER

LALELER

NALÇACILILAR HANRY JONES

NALÇACILILAR HANRY

NATURAPARK

NATURAPARK

TREN GARI

TREN GARI

ANKET

İkamet Ettiğiniz ev Kendinizin mi, Kira mı?
Tüm Anketler

Tüm videolar

PARK MAHAL

PARK MAHAL

NATURA PARK

NATURA PARK

SEHA ZERMERAM

SEHA ZERMERAM

ERYILMAZLAR YAKA TOWERS

ERYILMAZLAR YAKA T

BEĞEN İNŞAAT BAHAR EVLERİ

BEĞEN İNŞAAT BAHAR

OKKALAR KAMPANYA

OKKALAR KAMPANYA