KONYA ŞEHİR PORTALI
Dinler İnşaat ve Yeni proje!

     Dinler İnşaat Genel Müdürü Mehmet Bahadır Dinler, firmanın kuruluşunu anlatarak gelecekteki projelerine değindi.  Firmanın 1982 yılında babası Muzaffer Dinler tarafından kurulduğunu söyleyen Bahadır Dinler, 35 yıldır kaliteden ödün vermeden hizmet verdiklerini sözlerine ekledi. Daha önceki yapılarında Meram Yaka bölgesinde inşaat sektöründe çok sayıda konut inşa ettiklerini dile getiren Bahadır Dinler, “2010 yılından itibaren de Selçuklu  Sancak Mahallesi, Farabi Hastanesi civarında konut ve işyeri projelerimiz devam etmektedir.  Firma olarak, Zaman ve mekân farklı boyutlar kazansa da ilkelerimiz ve değerlerimizden asla vazgeçmedik. İlkelerimiz gereği müşterilerimizin güvenini kazanarak itibarlı bir firma olmayı, müşterilerimizi memnun ettikçe kalitemizin çıtasını daha da artırmayı, özgün konseptimizden hiçbir zaman vazgeçmemeyi kurumsal ilke olarak belirledik. Bir proje İnşaat sürecine girmeden önce müşterilerimizin hayalleri doğrultusunda tasarlanır. Tasarlanan her projede önemsediğimiz ve özendiğimiz tek şey;  ‘Çözüm ortağı olarak tanımladığımız müşterilerimizi nasıl daha mutlu edebiliriz’ sorusu olmuştur. Çünkü biz inanıyoruz ki, müşterilerimiz mutlu olursa, bizler de mutlu olacak, daha güzel işler ve daha güzel projeler için motivasyon kazanacağız. 30 yılı aşkın tecrübemiz ile Konya’da, çağdaş inşaat yönetmeliklerine uygun, mimari prensiplere ve çevreye duyarlı, kaliteye önem veren bir anlayış ile çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.


“KALİTELİ YAŞAM ALANLARI ÜRETİYORUZ

      Dinler İnşaat güvencesiyle yapılan binaların ve işyerlerinin bilinçli ve güvenilir bir yaşam alanı oluşturdukların dile getiren Bahadır Dinler, Yaptığımız konut ve işyerlerini farklı kılmak için Ar-Ge çalışmaları sürdürüyor, profesyonel bir hizmetle ülkemize ve milletimize yakışır faaliyetlere imza atıyoruz” dedi. Dinler İnşaatın kurulduğumuz günden bugüne belirlenen hedefler doğrultusunda ilerlediğini dile getiren Dinler, “Her projede daha ileriye gitmek için projelerimizi sürekli geliştirip fark yaratarak İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firmalar arasında olmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Firma olarak 30 Yılı aşkındır oluşturduğumuz güveni, ilkelerimize bağlı kalarak başarabildik. Ürettiğimiz her konutta anın daha güzel yaşanmasına katkıda bulunduk. Çünkü inandık ki; hayat yaşadığımız andan ibarettir. Gitgide doğal hayattan kopan şehir hayatına karşı, inşaat firması olarak bir çözüm bulmamız gerektiğine inandık. Çözümün çevreci ve sürdürülebilir binalarda olduğunu düşündük. Bu çerçevede proje çalışmalarından şantiye süreçlerinde çevreci çözümler ürettik. Ürettiğimiz yapılarda yaşayan müşterilerimizin firmamıza karşı besledikleri memnuniyet gelecekte gerçekleştireceğimiz projelerde ve yapmakta olduğumuz yapılarda, bize güç ve enerji kaynağı olmaktadır” dedi.


YENİ PROJELER GELİYOR


     Dinler İnşaatın yeni projeleri hakkında bilgi veren Bahadır Dinler, “Selçuklu İlçesi Farabi Hastanesi Civarında toplamda 65 adet dairelik ve 13 işyeri Projemiz ile şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak bir sitede, alışveriş merkezlerine, eğlence mekânlarına, iş yerlerine okullara, spor kompleksi ve tesislerinde rahatlıkla ulaşabildiğiniz ve kendinizi günün her anında mülk sahiplerimize kendilerini özel hissettirecek bir dünyada yaşama fikri konsepti çerçevesindeki projemizde az sayıda konut satışlarımız devam etmektedir’ şeklinde konuştu.


Memleket Gazetesi |  Bu haber 750 defa okunmuştur.


EMLAK HABER  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Banyo dekorasyonunda gri beyaz modası

Banyo dekorasyonunda gri beyaz modası Birçok renk ile kombine edilebilen beyazın gri renk ile olan uyumu

Yeni Düzenlemeler Geliyor!

Yeni Düzenlemeler Geliyor! Yeni Düzenlemeler Geliyor!

Sektörümüzde Milat!!!

Sektörümüzde Milat!!! Gayrimenkul sektöründe tam bir milad olacak yönetmeliğe doğru geri sayım...

Göztepe Konutları'nın inşaatında sona gelindi!

Göztepe Konutları'nın inşaatında sona gelindi! Komyapı Sille’de bin 500 konutluk yeni bir yaşam alanı hayata geçiriliyor. Bera Holding’in inşaat sektöründe faaliy...

Eylül ayında 4 bin 30 konut satıldı!

Eylül ayında 4 bin 30 konut satıldı! Eylül 2017 konut satış verilerine göre Konya’da 2017 yılı Eylül ayında 4 bin 030 konut satıldı.Konya ili 4 bin 030 ...

Tapu'da Web-Tapu sistemi hayata geçti.

Tapu'da Web-Tapu sistemi hayata geçti. Tapu Kadastro 6. Bölge Müdürü Erdoğan Büyükboyacı, web tapu sisteminin hayata geçtiğini söyledi.

Temmuz ayında 3 bin 383 konut satıldı!

Temmuz ayında 3 bin 383 konut satıldı! Türkiye İstatistik Kurumu Konya “Konya ili, konut satışı” konusunda bir basın bülteni hazırladı.

Konya'da satılan konut sayısında büyük artış

Konya'da satılan konut sayısında büyük artış Konya'da 2017 yılı mart ayında satılan konut sayısı bir önceki aya göre yüzde 33 artarak 3 bin 10 oldu.

Çevre Bakanlığı'ndan her daireye bir otopark şartı

Çevre Bakanlığı'ndan her daireye bir otopark şartı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, özellikle büyük şehirlerde yaşanan otopark sıkıntısına karşı önlem alıyor. Bakanlığı...
AHMET IŞIK AHMET IŞIK
Emlak Yasa Tasarısı Şekilleniyor.
ZELİHA ERSOY ELBASAN ZELİHA ERSOY ELBASAN
Elektronik Ehliyet Sınavı E-Sinav nedir?
BÜLENT ARSLAN BÜLENT ARSLAN
Chobani’nin Kurucusu ve CEO’su Hamdi Ulukaya

  •  
  •  

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

KONYAM EĞLENCE

Sinema
  Tiyatro
   
Şehir Turu
      Canlı Yayın
        Konya İmar

Tüm fotoğraflar

ECDAT PARKI

ECDAT PARKI

ŞEHR-İ FULYA

ŞEHR-İ FULYA

LALELER

LALELER

NALÇACILILAR HANRY JONES

NALÇACILILAR HANRY

NATURAPARK

NATURAPARK

TREN GARI

TREN GARI

ANKET

İkamet Ettiğiniz ev Kendinizin mi, Kira mı?
Tüm Anketler

Tüm videolar

PARK MAHAL

PARK MAHAL

NATURA PARK

NATURA PARK

SEHA ZERMERAM

SEHA ZERMERAM

ERYILMAZLAR YAKA TOWERS

ERYILMAZLAR YAKA T

BEĞEN İNŞAAT BAHAR EVLERİ

BEĞEN İNŞAAT BAHAR

OKKALAR KAMPANYA

OKKALAR KAMPANYA